Konzultace

Chcete vědět, proč máte zdravotní problémy?

Nerozumíte zdravotním vyšetřením, které máte za sebou?

Přejete si dát do souvislosti Vaše zdravotní problémy s osobním životem?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano,  je pro Vás tato konzultace určena.

 

Na konzultaci probereme zdravotní problémy, které Vás trápi a rozšíříme spektrum jejich příčin na jemnější úroveň. Díky tomu přijdeme na to, odkud problémy vznikají i po psychosomatické stránce. Právě odhalení těchto příčin Vám pomůže udělat postupné změny ve Vašem životě,  které pomohou k nabytí pevnějšího zdraví.

KONZULTACE PROBÍHAJÍ OSOBNĚ I ONLINE. ZÁLEŽÍ NA DOMLUVĚ. 

Nejčastěji poskytujeme

  • základní zdravotní vyšetření
  • konzultace
  • měření oxidativního stresu v těle pomocí biofotonického skeneru (v případě osobní konzultace)

Jak probíhá vyšetření?

Vyšetření začíná konzultací. Společně si popovídáme a rozebereme Vaši situaci. Pokud je třeba, podíváme se na lékařské zprávy, které přinesete (v případě online konzultací pošlete e-mailem). 

Následně (pokud dorazíte osobně) změříme Vaše kožní karotenoidové skóre a poodkrýváme tak úroveň Vašeho vnitřního oxidativního stresu. Toto vyšetření nám poskytne nový pohled na to, jak se Vám daří pečovat o své zdraví. Znalost tohoto skóre považuji za velmi cenné v oblasti hodnocení rizika vzniku takzvaných civilizačních onemocnění a prevence jako takové.

Popovídáme si o míře a příčinách Vašeho stresu i o tom, jak stres a naše celkové emocionální naladění ovlivňuje naše zdraví. Také společně probereme, jak účinněji převzít za své zdraví odpovědnost .

Následně Vás navedu na to, jakým způsobem k sobě i svému zdraví přistupovat tak, aby se zdravotní poblémy z Vašeho života postupně vytrácely.

Cena konzultace je 1 490,- / 1,5 h. 

Klientům, kteří přijdou bez energie, jejíž absence pak znemožňuje dělat ty správné kroky ke změně v jejich životě, doporučuji velmi kvalitní doplňky stravy. Díky nim klient dostane potřebnou energii ke změnám, cítí se mnohem lépe a radostněji.

Jak se objednat?

Objednávejte se prosím přes objednávkový formulář nebo přes SMS zprávy na tel.:+420 777 709 290. Na objednávky odpovím ve chvíli, kdy budu mít prostor a klid u diáře.

Objednávka konzultace

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Telefon *
Prosím, vyplňte toto pole.
20 + 2 = ?
Pro pokračování prosím vložte výsledek
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami

Největší odměnou je pro mě klient, který se otevírá svému životu, učí se ho žít a razí si jím svoji cestu. Tito lidé jsou pro mě inspirací a obohacují můj život a práci.

– MUDr. Lukáš Javorský

Další služby